Співпраця Укрзалізниця і Deutsche Bahn AG мають намір почати з консалтингу

//Співпраця Укрзалізниця і Deutsche Bahn AG мають намір почати з консалтингу

Співпраця Укрзалізниця і Deutsche Bahn AG мають намір почати з консалтингу

В Києві УЗ підписали меморандум про стратегічне партнерство в розвитку з національним оператором залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG і компанією DB Engineering & Consulting GmbH.
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на чолі делегації України та делегація компанії Deutsche Bahn на чолі якої був член правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn AG Рональд Пофалл під час зустрічі підписали документ по співпраці.
«Ми продовжуємо діалог з вами про можливе стратегічне співробітництво між УЗ і Deutsche Bahn … На першому етапі мова йде про співпрацю більше консультаційного характеру», — заявив Гончарук. Він також висловив надію, що з часом Укрзалізниця зможе перейти до більш глибоких форм співпраці.
«Ми підкреслили, що в рамках нашої співпраці мова буде йти, в першу чергу, про консалтинг … І ми впевнені в тому, що наша співпраця буде успішним», — зазначив Пофалла.
Як уточнюють в Міністерстві інфраструктури, конкретні межі і подальші умови співпраці будуть узгоджені в рамках окремої угоди про стратегічне партнерство.
Джерело: сайт «ЛІГА.Бізнес»

By | 2020-02-07T08:34:44+00:00 Февраль 7th, 2020|Без рубрики|